Aktualności
W meczach 20 kolejki najlepszymi zawodnikami wybrano
BUD-MAT - ALO: Aleksander KOKOSZKA
AUTOMAX - DOLNA ODRA: Łukasz BIELA
BRUKPOL - CECH: Wojciech CZYLEKO
04.04 grają
g.19.00 AUTOMAX - DOLNA ODRA (drugi mez finałowy)
g.20.00 BUD-MAT - ALO (drugi mecz o 3 miejsce)
g.21.00 AUTSAJDERZY - CECH
Wszystkim uczestnikom i sympatykom GALKO zdrowych i pogodnych świat Wielkanocnych życzy Zarząd GLA
W meczu 19 kolejki najlepszym zawodnikiem wybrano:
CECH - AUTSAJDERZY: Bartosz OWCZAREK
21 marca rozpoczynamy gry finałowe grają:
g.19.00 BUD-MAT - ALO (pierwszy mecz o 3 miejsce)
g.20.00 AUTOMAX - DOLNA ODRA (pierwszy mecz finałowy)
g.21.00 CECH - BRUKPOL
Kolejne mecze 4 i 11 kwiecień
W meczach 18 kolejki najlepszymi zawodnkami wybrano:
CECH - AUTSAJDERZY: Kacper JASTROWICZ
AUTOMAX - BUD-MAT: Łukasz BIELA
Zakończyły się półfinały
DOLNA ODRA - ALO 3:0
AUTOMAX - BUD-MAT 3:1
14 marca grają
g.19.00 AUTSAJDERZY - CECH
21 marca grają:
g.19.00 BUD-MAT - ALO (pierwszy mecz o 3 miejsce)
g.20.00 AUTOMAX - DOLNA ODRA (pierwszy mecz finałowy)
g.21.00 CECH - BRUKPOL
Kolejne mecze 4 i 11 kwiecień
W meczach 17 kolejki najlepszymi zawodnkami wybrano:
DOLNA ODRA - ALO: Marcin KOWALSKI
CECH - BRUKPOL: Kacper JASTROWICZ
AUTOMAX - BUD-MAT: Filip STAROSTA
Zakończył się pierwszy półfinał
DOLNA ODRA - ALO 3:0
Terminarz na najbiższe tygodnie:
7.03
g.19.00 AUTOMAX - BUD-MAT
g.20.00 CECH - AUTSAJDERZY
14.03
g.19.00 Ewentualny piąty mecz półfinałowy
g.20.00 AUTSAJDERZY - CECH
Finały rozpoczynamy 21 marca
W meczach 22.02 najlepszymi zawodniami wybrano
DOLNA ODRA - ALO: Przemysław ZIEMBA
AUTOMAX - BUD-MAT: Łukasz BIELA
BRUKPOL - AUTSAJDERZY: Szymon SZYMAŃSKI
29.02 grają
g.19.00 DOLNA ODRA - ALO
g.20.00 CECH - BRUKPOL
g.21.00 AUTOMAX - BUD-MAT
W meczach 15.02 najlepszymi zawodniami wybrano
DOLNA ODRA - ALO: Marcin KOWALSKI
AUTOMAX - BUD-MAT: Aleksander KOKOSZKA
BRUKPOL - AUTSAJDERZY: Szymon SZYMAŃSKI
22.02 grają
g.19.00 DOLNA ODRA - ALO
g.20.00 AUTOMAX - BUD-MAT
g.21.00 BRUKPOL - AUTSAJDERZY
Na zebraniu 12.02 ustalono terminy pierwszych meczy play off:
15.02 i 22.02 grają
g.19.00 DOLNA ODRA - ALO
g.20.00 AUTOMAX - BUD-MAT
g.21.00 BRUKPOL - AUTSAJDERZY
W meczach 11 kolejki (przełożonej z 21.12.23) najlepszymi zawodnikami spotkań wybrano:
AUTOMAX - BUD-MAT: Łukasz BIELA
DOLNA ODRA - ALO: Marcin KOWALSKI
BRUKPOL - CECH: Kacper JASTROWICZ
Mecze play-off rozpoczyamy 15 lutego grają:
g.19.00 AUTOMAX - BUD-MAT
g.20.00 ALO - DOLNA ODRA
g.21.00 CECH - AUTSAJDERZY
Ostateczne godziny spotkań zatwierdzimy na zebraniu 12.02 w ZALIPIU
W meczach 14 kolejki najlepszymi zawodnikami spotkań wybrano:
CECH - ALO: Miłosz DUDKIEWICZ
AUTSAJDERZY - BUD-MAT: Dawid WIERZBICKI
DOLNA ODRA - AUTOMAX: Łukasz BIELA
w przełożonej 11 kolejce 8 lutego grają:
g. 1900 AUTOMAX - BUD-MAT
g.20.00 ALO - DOLNA ODRA
g.21.00 BRUKPOL-2 - CECH
Mecze play-off rozpoczyamy 15 lutego
Zawodnik CECHU Wojciech CZYLEKO - kara odsunięcia od jednego meczu (za dwa przewinienia techniczne)
W meczach 13 kolejki najlepszymi zawodnikami spotkań wybrano:
CECH - BRUKPOL-2: Wojciech CZYLEKO
AUTSAJDERZY - DOLNA ODRA: Marcin KOWALSKI
BRUKPOL-2 - ALO: Miłosz DUDKIEWICZ
W 14 kolejce 1 lutego 2024 graja:
g.19.00 CECH - ALO
g.20.00 AUTSAJDERZY - BUD-MAT
g.21.00 DOLNA ODRA - AUTOMAX
w przełożonej 11 kolejce 8 lutego grają:
g. 1900 AUTOMAX - BUD-MAT
g.20.00 ALO - DOLNA ODRA
g.21.00 BRUKPOL-2 - CECH
Mecze play-off rozpoczyamy 15 lutego
Wyniki
BUD-MAT | vs. | ALO |
---|---|---|
58 | (36:22) | 56 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Hamdaoui | 2 | 1 |
A. Kokoszka | 25 (2) | 0 |
D. Wierzbicki | 3 (1) | 0 |
J. Blejsz | 5 | 2 |
J. Janaszkiewicz | 2 | 1 |
J. Janczura | 6 | 2 |
M. Jermołowicz | 7 | 3 |
T. Grąbczewski | 0 | 0 |
Ł. Natkański | 8 (1) | 1 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Chańko | 0 | 2 |
A. Klata | 3 | 1 |
B. Jach | 9 | 1 |
K. Wawrowicz | 0 | 0 |
M. Dudkiewicz | 33 (3) | 4 |
N. Mróz | 4 | 0 |
P. Kiwior | 3 | 2 |
R. Wrześniewski | 4 | 1 |
DOLNA ODRA | vs. | BRUKPOL-2 |
---|---|---|
63 | (28:18) | 43 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Paździor | 11 (3) | 0 |
B. Mędzin | 2 | 1 |
K. Kwiatkowski | 5 | 0 |
M. Grzegorek | 3 (1) | 2 |
M. Grzesik | 6 (2) | 1 |
M. Kowalski | 19 (3) | 2 |
M. Zakrzewski | 8 | 2 |
P. Pielechowski | 0 | 2 |
P. Ziemba | 9 | 1 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
K. Szmit | 6 | 1 |
S. Szymański | 8 | 2 |
S. Wieczorek | 14 (1) | 3 |
T. Paczkowski | 3 | 3 |
W. Kowalski | 2 | 0 |
W. Staszak | 10 | 1 |
AUTSAJDERZY | vs. | AUTOMAX |
---|---|---|
31 | (12:49) | 108 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
B. Bakon | 2 | 0 |
D. Żołnowski | 8 | 1 |
G. Gniazdowski | 0 | 1 |
M. Różański | 16 (2) | 0 |
R. Osiński | 3 | 2 |
R. Wilk | 2 | 0 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Ziemba | 12 (2) | 0 |
C. Stankiewicz | 12 (2) | 1 |
K. Nowak | 23 (3) | 3 |
M. Boratyński | 41 (3) | 1 |
T. Kowalski | 16 | 1 |
T. Stelmach | 4 | 1 |
DOLNA ODRA | vs. | CECH |
---|---|---|
76 | (39:20) | 51 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Paździor | 10 (2) | 0 |
K. Kwiatkowski | 4 | 1 |
M. Grzegorek | 6 | 1 |
M. Grzesik | 6 (2) | 2 |
M. Kowalski | 21 (2) | 2 |
M. Zakrzewski | 8 | 2 |
P. Pielechowski | 4 | 1 |
P. Ziemba | 17 | 2 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
B. Mężynski | 2 | 0 |
B. Owczarek | 4 | 1 |
K. Jastrowicz | 16 | 2 |
K. Motyka | 0 | 4 |
K. Tamborowski | 2 | 1 |
M. Kozakiewicz | 9 | 0 |
S. Korshunov | 2 | 0 |
T. Matoszko | 7 (1) | 4 |
W. Czyleko | 9 (1) | 4 |
AUTSAJDERZY | vs. | ALO |
---|---|---|
57 | (22:31) | 78 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
B. Bakon | 2 | 2 |
D. Żołnowski | 14 (2) | 1 |
G. Gniazdowski | 10 | 0 |
M. Różański | 15 (1) | 0 |
M. Sikora | 0 | 0 |
R. Wilk | 0 | 1 |
S. Buckowski | 16 (3) | 3 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Chańko | 4 | 0 |
A. Klata | 14 | 1 |
B. Jach | 10 (2) | 0 |
K. Wawrowicz | 12 | 0 |
M. Dudkiewicz | 20 | 0 |
N. Mróz | 7 | 4 |
P. Kiwior | 4 | 5 |
R. Wrześniewski | 7 | 0 |
AUTOMAX | vs. | BRUKPOL-2 |
---|---|---|
95 | (44:22) | 51 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Ziemba | 9 (3) | 4 |
C. Stankiewicz | 18 (6) | 2 |
K. Nowak | 6 | 3 |
M. Boratyński | 46 (2) | 0 |
M. Nowaczyk | 11 (3) | 0 |
T. Kowalski | 5 (1) | 5 |
T. Stelmach | 0 | 0 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
K. Szmit | 25 | 3 |
S. Szymański | 14 | 0 |
T. Paczkowski | 12 (1) | 2 |
W. Kowalski | 0 | 2 |
AUTOMAX | vs. | CECH |
---|---|---|
63 | (28:25) | 57 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Ziemba | 2 | 1 |
G. Sowiński | 10 (2) | 0 |
K. Nowak | 0 | 3 |
M. Boratyński | 31 | 3 |
M. Nowaczyk | 15 (3) | 0 |
R. Filip | 0 | 3 |
T. Kowalski | 5 (1) | 1 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
B. Mężynski | 4 | 0 |
B. Owczarek | 7 (1) | 4 |
K. Jastrowicz | 15 | 2 |
K. Motyka | 0 | 1 |
K. Tamborowski | 4 | 1 |
T. Matoszko | 11 (1) | 4 |
W. Czyleko | 16 (1) | 4 |
BUD-MAT | vs. | DOLNA ODRA |
---|---|---|
63 | (32:33) | 69 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Hamdaoui | 0 | 1 |
A. Kokoszka | 18 (1) | 4 |
D. Roszkowski | 0 | 0 |
D. Wierzbicki | 9 (3) | 2 |
F. Starosta | 25 (5) | 4 |
J. Blejsz | 0 | 2 |
J. Janaszkiewicz | 0 | 0 |
J. Janczura | 0 | 0 |
M. Jermołowicz | 7 | 1 |
T. Grąbczewski | 0 | 0 |
Ł. Natkański | 4 | 3 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Paździor | 19 (3) | 2 |
B. Mędzin | 0 | 0 |
M. Grzegorek | 4 (1) | 1 |
M. Grzesik | 0 | 1 |
M. Kowalski | 20 (1) | 2 |
M. Zakrzewski | 3 | 3 |
P. Pielechowski | 8 (2) | 0 |
P. Ziemba | 15 | 2 |
AUTSAJDERZY | vs. | BRUKPOL-2 |
---|---|---|
47 | (22:32) | 69 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
B. Bakon | 0 | 2 |
D. Żołnowski | 11 (3) | 0 |
G. Gniazdowski | 2 | 2 |
M. Różański | 19 (1) | 1 |
M. Sikora | 6 | 1 |
R. Osiński | 2 | 3 |
R. Wilk | 3 (1) | 0 |
S. Buckowski | 4 | 4 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
K. Szmit | 8 | 2 |
M. Gonerko | 16 (1) | 0 |
R. Wierzbicki | 2 | 1 |
S. Szymański | 16 | 0 |
S. Wieczorek | 21 | 0 |
W. Staszak | 6 | 0 |
ALO | vs. | DOLNA ODRA |
---|---|---|
73 | (36:28) | 63 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Klata | 21 (4) | 2 |
B. Jach | 0 | 1 |
K. Wawrowicz | 10 | 2 |
M. Dudkiewicz | 30 (3) | 5 |
N. Mróz | 4 | 3 |
R. Wrześniewski | 8 | 3 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Paździor | 8 | 3 |
B. Mędzin | 4 | 1 |
K. Kwiatkowski | 3 | 0 |
M. Grzegorek | 3 (1) | 0 |
M. Grzesik | 0 | 0 |
M. Kowalski | 23 | 4 |
M. Zakrzewski | 2 | 2 |
P. Pielechowski | 7 (1) | 4 |
P. Ziemba | 13 (1) | 4 |
AUTOMAX | vs. | BUD-MAT |
---|---|---|
66 | (36:33) | 72 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Ziemba | 0 | 0 |
C. Stankiewicz | 0 | 0 |
D. Dudek | 6 | 2 |
K. Nowak | 9 (1) | 4 |
M. Nowaczyk | 25 (5) | 1 |
R. Filip | 2 | 2 |
T. Kowalski | 0 | 0 |
T. Stelmach | 0 | 1 |
Ł. Biela | 24 (1) | 1 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Hamdaoui | 0 | 1 |
D. Roszkowski | 0 | 0 |
F. Starosta | 39 (5) | 1 |
J. Janaszkiewicz | 0 | 0 |
J. Janczura | 0 | 2 |
M. Jermołowicz | 22 (3) | 0 |
T. Grąbczewski | 0 | 0 |
Ł. Natkański | 11 (3) | 0 |
BRUKPOL-2 | vs. | CECH |
---|---|---|
33 | (13:24) | 47 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
K. Szmit | 0 | 5 |
M. Gonerko | 2 | 1 |
R. Wierzbicki | 10 (1) | 3 |
S. Szymański | 9 | 0 |
S. Wieczorek | 5 | 3 |
T. Paczkowski | 2 | 3 |
W. Staszak | 5 | 1 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
B. Owczarek | 2 | 2 |
K. Jastrowicz | 9 | 5 |
K. Motyka | 0 | 2 |
K. Tamborowski | 2 | 0 |
P. Baszak | 2 | 1 |
S. Korshunov | 2 | 1 |
T. Matoszko | 12 | 2 |
W. Czyleko | 18 (2) | 3 |
ALO | vs. | AUTOMAX |
---|---|---|
43 | (22:40) | 74 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Klata | 15 (2) | 2 |
B. Jach | 4 | 1 |
K. Wawrowicz | 8 | 0 |
M. Dudkiewicz | 7 (1) | 4 |
N. Mróz | 4 | 3 |
R. Wrześniewski | 5 | 1 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Ziemba | 3 (1) | 2 |
C. Stankiewicz | 7 (1) | 2 |
D. Dudek | 11 (1) | 2 |
K. Nowak | 0 | 1 |
M. Boratyński | 28 (1) | 1 |
T. Kowalski | 4 | 1 |
T. Stelmach | 0 | 1 |
Ł. Biela | 21 | 1 |
BRUKPOL-2 | vs. | BUD-MAT |
---|---|---|
34 | (23:24) | 61 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
M. Gonerko | 3 (1) | 0 |
S. Szymański | 8 | 0 |
S. Wieczorek | 7 | 0 |
W. Kowalski | 0 | 3 |
W. Staszak | 16 | 2 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Hamdaoui | 4 | 1 |
A. Kokoszka | 15 | 2 |
D. Wierzbicki | 19 (5) | 0 |
J. Janaszkiewicz | 2 | 1 |
J. Janczura | 4 | 2 |
M. Długokęcki | 0 | 0 |
M. Jermołowicz | 12 (2) | 1 |
Ł. Natkański | 5 (1) | 0 |
AUTSAJDERZY | vs. | CECH |
---|---|---|
40 | (16:38) | 99 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
B. Bakon | 4 (1) | 0 |
D. Żołnowski | 11 (1) | 3 |
G. Gniazdowski | 0 | 0 |
M. Różański | 11 (3) | 1 |
M. Sikora | 4 | 0 |
R. Wilk | 0 | 0 |
S. Buckowski | 10 (1) | 3 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
B. Mężynski | 6 | 1 |
K. Jastrowicz | 36 | 2 |
K. Motyka | 2 | 0 |
K. Tamborowski | 2 | 0 |
M. Kozakiewicz | 8 | 0 |
T. Matoszko | 11 | 2 |
W. Czyleko | 34 (2) | 1 |
AUTSAJDERZY | vs. | DOLNA ODRA |
---|---|---|
51 | (24:42) | 84 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
B. Bakon | 6 | 1 |
D. Żołnowski | 14 (1) | 1 |
G. Gniazdowski | 2 | 1 |
M. Różański | 17 (1) | 0 |
M. Sikora | 0 | 1 |
R. Wilk | 4 | 0 |
S. Buckowski | 8 (1) | 1 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Paździor | 29 (4) | 0 |
M. Grzegorek | 6 | 3 |
M. Grzesik | 17 (5) | 0 |
M. Zakrzewski | 16 (2) | 4 |
P. Pielechowski | 15 (1) | 2 |
BRUKPOL-2 | vs. | ALO |
---|---|---|
57 | (37:36) | 62 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
K. Szmit | 9 | 1 |
M. Gonerko | 6 | 2 |
S. Szymański | 16 | 0 |
S. Wieczorek | 22 (3) | 0 |
W. Kowalski | 4 | 2 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Klata | 19 (2) | 0 |
B. Jach | 19 (2) | 3 |
K. Wawrowicz | 2 | 1 |
M. Dudkiewicz | 6 | 1 |
N. Mróz | 16 (2) | 3 |
CECH | vs. | BUD-MAT |
---|---|---|
44 | (26:26) | 72 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
B. Mężynski | 0 | 1 |
B. Owczarek | 0 | 1 |
K. Jastrowicz | 8 | 3 |
K. Motyka | 0 | 0 |
M. Kozakiewicz | 0 | 1 |
P. Baszak | 2 | 2 |
T. Matoszko | 16 | 2 |
W. Czyleko | 18 | 3 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Hamdaoui | 2 | 1 |
A. Kokoszka | 27 (1) | 0 |
D. Wierzbicki | 26 (8) | 1 |
F. Starosta | 10 (2) | 3 |
J. Blejsz | 0 | 0 |
J. Janaszkiewicz | 7 | 2 |
J. Janczura | 0 | 0 |
M. Długokęcki | 0 | 0 |
M. Jermołowicz | 0 | 3 |
Ł. Natkański | 0 | 2 |
AUTSAJDERZY | vs. | BUD-MAT |
---|---|---|
57 | (29:42) | 92 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
B. Bakon | 5 | 0 |
D. Żołnowski | 13 (3) | 0 |
G. Gniazdowski | 5 | 0 |
M. Różański | 19 (1) | 3 |
R. Wilk | 1 | 1 |
S. Buckowski | 14 (2) | 1 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Hamdaoui | 0 | 1 |
A. Kokoszka | 8 | 1 |
D. Wierzbicki | 20 (4) | 2 |
F. Starosta | 25 (5) | 0 |
J. Blejsz | 7 | 3 |
J. Janaszkiewicz | 8 | 2 |
M. Jermołowicz | 13 (2) | 1 |
Ł. Natkański | 11 (1) | 1 |
DOLNA ODRA | vs. | AUTOMAX |
---|---|---|
62 | (25:18) | 53 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Paździor | 9 | 3 |
B. Mędzin | 0 | 2 |
K. Kwiatkowski | 2 | 0 |
M. Grzegorek | 0 | 1 |
M. Grzesik | 3 (1) | 0 |
M. Kowalski | 30 (2) | 4 |
M. Zakrzewski | 2 | 1 |
P. Pielechowski | 2 | 4 |
P. Ziemba | 15 | 1 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Ziemba | 9 (3) | 3 |
C. Stankiewicz | 3 | 4 |
D. Dudek | 7 (1) | 4 |
G. Sowiński | 2 | 1 |
K. Nowak | 6 (2) | 5 |
M. Boratyński | 26 (1) | 1 |
T. Kowalski | 0 | 3 |
T. Stelmach | 0 | 1 |
CECH | vs. | ALO |
---|---|---|
57 | (29:36) | 54 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
B. Mężynski | 0 | 0 |
B. Owczarek | 7 | 0 |
K. Jastrowicz | 23 | 4 |
K. Tamborowski | 0 | 0 |
P. Baszak | 0 | 0 |
T. Matoszko | 13 (1) | 4 |
W. Czyleko | 14 | 4 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Klata | 19 (4) | 2 |
B. Jach | 2 | 0 |
K. Wawrowicz | 7 | 3 |
M. Dudkiewicz | 12 (2) | 5 |
N. Mróz | 8 (2) | 1 |
R. Wrześniewski | 6 (1) | 4 |
AUTSAJDERZY | vs. | AUTOMAX |
---|---|---|
60 | (19:59) | 116 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
D. Żołnowski | 10 (2) | 1 |
G. Gniazdowski | 6 | 0 |
M. Różański | 25 (3) | 0 |
M. Sikora | 11 (3) | 0 |
R. Wilk | 8 (1) | 0 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Ziemba | 22 (2) | 0 |
C. Stankiewicz | 34 | 1 |
G. Sowiński | 35 (7) | 1 |
K. Nowak | 9 (1) | 0 |
T. Kowalski | 12 | 1 |
T. Stelmach | 4 | 0 |
DOLNA ODRA | vs. | BRUKPOL-2 |
---|---|---|
77 | (38:13) | 38 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Paździor | 12 (2) | 2 |
K. Kwiatkowski | 11 | 2 |
M. Grzesik | 9 (3) | 1 |
M. Kowalski | 11 (1) | 1 |
M. Zakrzewski | 17 (3) | 3 |
P. Ziemba | 17 | 1 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Durczak | 6 | 2 |
K. Szmit | 5 | 5 |
M. Gonerko | 2 | 1 |
S. Szymański | 8 | 1 |
W. Kowalski | 0 | 0 |
W. Staszak | 17 | 4 |
BUD-MAT | vs. | ALO |
---|---|---|
64 | (31:38) | 71 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Hamdaoui | 5 (1) | 1 |
A. Kokoszka | 7 | 5 |
D. Wierzbicki | 6 (2) | 1 |
J. Janaszkiewicz | 0 | 0 |
J. Janczura | 0 | 4 |
M. Jermołowicz | 24 (1) | 1 |
T. Grąbczewski | 0 | 0 |
Ł. Natkański | 22 (5) | 4 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Klata | 19 (4) | 4 |
B. Jach | 3 (1) | 3 |
K. Wawrowicz | 2 | 1 |
M. Dudkiewicz | 27 (4) | 3 |
N. Mróz | 10 (1) | 1 |
R. Wrześniewski | 10 | 1 |
AUTSAJDERZY | vs. | ALO |
---|---|---|
39 | (15:53) | 115 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
B. Bakon | 8 | 2 |
D. Żołnowski | 2 | 0 |
G. Gniazdowski | 0 | 1 |
M. Różański | 6 | 0 |
M. Sikora | 0 | 0 |
R. Osiński | 6 | 1 |
R. Wilk | 6 | 0 |
S. Buckowski | 11 (1) | 1 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Klata | 27 (7) | 1 |
B. Jach | 20 | 0 |
K. Grobicki | 2 | 0 |
M. Dudkiewicz | 43 (9) | 1 |
N. Mróz | 15 | 1 |
R. Wrześniewski | 6 | 0 |
DOLNA ODRA | vs. | CECH |
---|---|---|
69 | (32:37) | 62 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Paździor | 13 (2) | 1 |
B. Mędzin | 2 | 1 |
K. Kwiatkowski | 7 | 1 |
M. Grzesik | 12 (4) | 0 |
M. Kowalski | 14 (1) | 1 |
M. Zakrzewski | 9 | 1 |
P. Pielechowski | 5 (1) | 2 |
P. Ziemba | 7 (1) | 3 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
B. Mężynski | 4 (1) | 4 |
B. Owczarek | 0 | 0 |
K. Jastrowicz | 26 | 3 |
P. Baszak | 6 | 3 |
T. Matoszko | 2 | 2 |
W. Czyleko | 26 (2) | 4 |
AUTOMAX | vs. | BRUKPOL-2 |
---|---|---|
70 | (35:21) | 40 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Ziemba | 6 | 4 |
C. Stankiewicz | 8 (1) | 4 |
G. Sowiński | 21 (5) | 3 |
K. Nowak | 19 (4) | 1 |
R. Filip | 9 | 3 |
T. Kowalski | 6 | 1 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
K. Szmit | 10 (1) | 2 |
M. Gonerko | 9 (1) | 1 |
S. Szymański | 13 | 4 |
T. Paczkowski | 3 | 2 |
W. Kowalski | 3 | 4 |
W. Staszak | 10 | 1 |
BUD-MAT | vs. | DOLNA ODRA |
---|---|---|
68 | (36:25) | 61 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Hamdaoui | 0 | 0 |
A. Kokoszka | 24 | 3 |
D. Roszkowski | 0 | 0 |
D. Wierzbicki | 0 | 4 |
F. Starosta | 30 (4) | 3 |
J. Janaszkiewicz | 2 | 1 |
J. Janczura | 0 | 0 |
M. Jermołowicz | 9 (1) | 3 |
T. Grąbczewski | 0 | 0 |
Ł. Natkański | 3 (1) | 2 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Paździor | 10 (1) | 3 |
K. Kwiatkowski | 0 | 2 |
M. Grzegorek | 0 | 0 |
M. Grzesik | 0 | 1 |
M. Kowalski | 17 (1) | 0 |
M. Mejer | 3 | 3 |
M. Zakrzewski | 12 (1) | 3 |
P. Pielechowski | 0 | 3 |
P. Ziemba | 19 | 4 |
AUTSAJDERZY | vs. | BRUKPOL-2 |
---|---|---|
34 | (10:31) | 75 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
B. Bakon | 3 (1) | 1 |
D. Żołnowski | 7 | 2 |
G. Gniazdowski | 9 | 1 |
R. Osiński | 3 | 2 |
R. Wilk | 7 | 1 |
S. Buckowski | 5 | 5 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Durczak | 4 | 3 |
M. Gonerko | 8 (1) | 1 |
S. Szymański | 19 | 2 |
S. Wieczorek | 15 | 1 |
T. Paczkowski | 10 (2) | 2 |
W. Staszak | 20 (1) | 2 |
AUTOMAX | vs. | CECH |
---|---|---|
48 | (25:20) | 44 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Ziemba | 7 (2) | 2 |
C. Stankiewicz | 8 | 2 |
D. Dudek | 16 (3) | 4 |
K. Nowak | 8 (1) | 1 |
R. Filip | 5 | 4 |
T. Kowalski | 4 | 3 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
B. Mężynski | 4 | 2 |
B. Owczarek | 0 | 1 |
K. Jastrowicz | 13 | 2 |
K. Tamborowski | 0 | 0 |
M. Kozakiewicz | 0 | 3 |
P. Baszak | 8 | 3 |
T. Matoszko | 9 (1) | 2 |
W. Czyleko | 10 (1) | 3 |
AUTOMAX | vs. | BUD-MAT |
---|---|---|
63 | (45:27) | 53 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Ziemba | 2 | 0 |
C. Stankiewicz | 7 (1) | 1 |
K. Nowak | 15 (2) | 1 |
R. Filip | 0 | 3 |
T. Kowalski | 2 | 2 |
Ł. Biela | 37 (4) | 3 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Hamdaoui | 0 | 1 |
A. Kokoszka | 29 (2) | 2 |
D. Wierzbicki | 6 (2) | 0 |
J. Janaszkiewicz | 0 | 0 |
J. Janczura | 6 | 0 |
M. Jermołowicz | 3 (1) | 2 |
Ł. Natkański | 9 (2) | 4 |
ALO | vs. | DOLNA ODRA |
---|---|---|
77 | (37:43) | 88 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Klata | 24 (6) | 1 |
B. Jach | 19 (2) | 2 |
K. Grobicki | 0 | 1 |
K. Wawrowicz | 8 | 1 |
M. Dudkiewicz | 20 | 4 |
N. Mróz | 6 | 2 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
K. Kwiatkowski | 15 | 2 |
M. Grzesik | 9 (3) | 0 |
M. Kowalski | 29 (2) | 2 |
M. Zakrzewski | 12 (1) | 3 |
P. Ziemba | 23 | 1 |
BRUKPOL-2 | vs. | CECH |
---|---|---|
56 | (32:27) | 61 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Durczak | 15 (1) | 5 |
K. Szmit | 4 | 3 |
S. Szymański | 14 | 1 |
S. Wieczorek | 4 | 3 |
T. Paczkowski | 19 (2) | 1 |
W. Kowalski | 0 | 1 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
B. Mężynski | 6 (1) | 2 |
B. Owczarek | 13 | 2 |
K. Jastrowicz | 26 | 2 |
K. Motyka | 0 | 0 |
K. Tamborowski | 6 | 1 |
M. Kozakiewicz | 4 | 4 |
T. Matoszko | 6 | 5 |
AUTSAJDERZY | vs. | CECH |
---|---|---|
42 | (19:49) | 89 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
B. Bakon | 2 | 1 |
D. Żołnowski | 6 | 2 |
G. Gniazdowski | 2 | 0 |
M. Różański | 10 (2) | 1 |
R. Wilk | 4 | 0 |
S. Buckowski | 18 (1) | 2 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
B. Mężynski | 12 | 1 |
B. Owczarek | 22 | 1 |
K. Motyka | 0 | 1 |
K. Tamborowski | 10 | 0 |
M. Kozakiewicz | 6 | 2 |
P. Baszak | 4 | 0 |
T. Matoszko | 18 | 1 |
W. Czyleko | 20 (2) | 1 |
ALO | vs. | AUTOMAX |
---|---|---|
64 | (33:25) | 37 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Klata | 12 (2) | 1 |
B. Jach | 11 (1) | 1 |
K. Wawrowicz | 13 (1) | 0 |
M. Dudkiewicz | 20 (1) | 1 |
R. Wrześniewski | 8 | 0 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Ziemba | 2 | 1 |
C. Stankiewicz | 10 | 2 |
G. Sowiński | 12 (2) | 2 |
R. Filip | 0 | 2 |
T. Kowalski | 13 | 3 |
T. Stelmach | 0 | 3 |
BRUKPOL-2 | vs. | BUD-MAT |
---|---|---|
49 | (20:34) | 63 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
K. Szmit | 10 | 2 |
S. Szymański | 7 | 0 |
S. Wieczorek | 11 | 0 |
W. Kowalski | 0 | 1 |
W. Staszak | 21 (1) | 1 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Hamdaoui | 2 | 2 |
D. Wierzbicki | 28 (8) | 1 |
J. Janaszkiewicz | 17 | 2 |
T. Grąbczewski | 0 | 0 |
Ł. Natkański | 16 (2) | 1 |
CECH | vs. | BUD-MAT |
---|---|---|
44 | (22:18) | 36 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
B. Mężynski | 2 | 0 |
K. Jastrowicz | 6 | 0 |
K. Motyka | 0 | 0 |
K. Tamborowski | 3 (1) | 4 |
P. Baszak | 4 | 1 |
T. Matoszko | 10 (1) | 3 |
W. Czyleko | 19 (3) | 1 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Hamdaoui | 3 (1) | 3 |
D. Roszkowski | 0 | 0 |
D. Wierzbicki | 5 (1) | 2 |
J. Janaszkiewicz | 12 (2) | 2 |
J. Janczura | 4 | 2 |
T. Grąbczewski | 0 | 0 |
Ł. Natkański | 12 (3) | 1 |
AUTSAJDERZY | vs. | DOLNA ODRA |
---|---|---|
53 | (18:42) | 100 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
B. Bakon | 0 | 2 |
D. Żołnowski | 1 | 2 |
M. Różański | 20 (2) | 3 |
R. Osiński | 8 | 2 |
R. Wilk | 4 | 1 |
S. Buckowski | 20 (1) | 2 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
B. Mędzin | 6 | 3 |
K. Kwiatkowski | 17 | 0 |
M. Kowalski | 27 (3) | 0 |
M. Zakrzewski | 23 (3) | 2 |
P. Pielechowski | 6 (1) | 1 |
P. Ziemba | 21 (2) | 2 |
BRUKPOL-2 | vs. | ALO |
---|---|---|
49 | (18:38) | 78 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
K. Szmit | 6 | 3 |
M. Gonerko | 5 | 3 |
S. Szymański | 6 | 1 |
S. Wieczorek | 11 (1) | 1 |
T. Paczkowski | 15 (3) | 4 |
W. Kowalski | 0 | 0 |
W. Staszak | 6 | 0 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Klata | 20 (5) | 0 |
B. Jach | 13 (3) | 1 |
K. Grobicki | 0 | 1 |
K. Wawrowicz | 4 | 3 |
M. Dudkiewicz | 21 (1) | 2 |
N. Mróz | 6 | 3 |
R. Wrześniewski | 14 | 4 |
CECH | vs. | ALO |
---|---|---|
46 | (29:30) | 65 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
B. Mężynski | 7 (1) | 0 |
B. Owczarek | 17 | 2 |
K. Jastrowicz | 6 | 2 |
M. Kozakiewicz | 0 | 2 |
T. Matoszko | 4 | 2 |
W. Czyleko | 12 | 4 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Klata | 17 (2) | 1 |
B. Jach | 11 (1) | 0 |
K. Grobicki | 0 | 0 |
M. Dudkiewicz | 21 (3) | 2 |
N. Mróz | 8 (1) | 3 |
R. Wrześniewski | 8 | 3 |
AUTSAJDERZY | vs. | BUD-MAT |
---|---|---|
36 | (14:44) | 73 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
B. Bakon | 3 (1) | 0 |
D. Żołnowski | 4 | 1 |
G. Gniazdowski | 0 | 0 |
M. Różański | 12 | 0 |
R. Osiński | 0 | 2 |
R. Wilk | 0 | 0 |
S. Buckowski | 13 (1) | 2 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Hamdaoui | 0 | 0 |
A. Kokoszka | 14 | 1 |
D. Roszkowski | 0 | 0 |
D. Wierzbicki | 14 (4) | 1 |
F. Starosta | 8 (2) | 0 |
J. Janaszkiewicz | 10 (1) | 2 |
J. Janczura | 6 | 1 |
M. Długokęcki | 4 | 2 |
M. Jermołowicz | 9 (1) | 0 |
Ł. Natkański | 8 | 0 |
DOLNA ODRA | vs. | AUTOMAX |
---|---|---|
56 | (28:38) | 75 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
K. Kwiatkowski | 7 | 0 |
M. Grzegorek | 2 | 1 |
M. Kowalski | 29 (3) | 1 |
M. Zakrzewski | 6 | 4 |
P. Ziemba | 12 | 0 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Ziemba | 0 | 3 |
C. Stankiewicz | 9 (1) | 2 |
D. Dudek | 14 (4) | 5 |
M. Boratyński | 19 (1) | 1 |
R. Filip | 0 | 1 |
T. Kowalski | 4 | 4 |
Ł. Biela | 29 (5) | 4 |
DOLNA ODRA | vs. | ALO |
---|---|---|
71 | (33:30) | 60 |
(półfinał 1-4) stan rywalizacji 3-0 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
K. Kwiatkowski | 4 | 1 |
M. Grzegorek | 2 | 2 |
M. Grzesik | 0 | 2 |
M. Kowalski | 36 (4) | 2 |
M. Zakrzewski | 14 (2) | 1 |
P. Ziemba | 15 (2) | 2 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Chańko | 2 | 0 |
A. Klata | 19 (5) | 0 |
B. Jach | 14 (3) | 2 |
K. Grobicki | 0 | 0 |
K. Wawrowicz | 4 | 1 |
M. Dudkiewicz | 17 (1) | 4 |
R. Wrześniewski | 4 | 3 |
AUTOMAX | vs. | BUD-MAT |
---|---|---|
52 | (35:26) | 51 |
(półfinał 1-4) stan rywalizacji 3-1 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
C. Stankiewicz | 0 | 2 |
D. Dudek | 10 (2) | 3 |
G. Sowiński | 3 (1) | 0 |
K. Nowak | 12 (4) | 1 |
M. Boratyński | 16 | 1 |
R. Filip | 0 | 1 |
T. Kowalski | 0 | 0 |
Ł. Biela | 11 (1) | 2 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Hamdaoui | 2 | 4 |
A. Kokoszka | 26 | 3 |
J. Blejsz | 7 (1) | 3 |
J. Janczura | 6 | 1 |
Ł. Natkański | 10 (3) | 2 |
BRUKPOL-2 | vs. | AUTSAJDERZY |
---|---|---|
72 | (31:19) | 36 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
K. Szmit | 10 | 3 |
M. Gonerko | 6 | 0 |
P. Jałosiński | 2 | 0 |
S. Szymański | 34 | 2 |
S. Wieczorek | 12 | 1 |
T. Paczkowski | 6 | 1 |
W. Kowalski | 2 | 1 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
B. Bakon | 3 (1) | 0 |
D. Żołnowski | 2 | 1 |
G. Gniazdowski | 1 | 3 |
M. Różański | 12 | 0 |
R. Osiński | 8 | 3 |
R. Wilk | 2 | 0 |
S. Buckowski | 8 (1) | 1 |
DOLNA ODRA | vs. | ALO |
---|---|---|
63 | (31:19) | 43 |
(półfinał 1-4) stan rywalizacji 3-0 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
K. Kwiatkowski | 2 | 1 |
M. Grzegorek | 4 (1) | 2 |
M. Grzesik | 6 (2) | 3 |
M. Kowalski | 21 (2) | 1 |
M. Zakrzewski | 8 | 0 |
P. Pielechowski | 4 | 0 |
P. Ziemba | 18 | 2 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Chańko | 0 | 0 |
A. Klata | 3 (1) | 0 |
B. Jach | 7 (1) | 0 |
K. Grobicki | 0 | 1 |
K. Wawrowicz | 4 | 5 |
M. Dudkiewicz | 18 (1) | 3 |
N. Mróz | 4 | 1 |
R. Wrześniewski | 7 | 4 |
AUTOMAX | vs. | BUD-MAT |
---|---|---|
60 | (26:35) | 57 |
(półfinał 1-4) stan rywalizacji 3-1 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
C. Stankiewicz | 2 | 2 |
K. Nowak | 4 (1) | 5 |
M. Nowaczyk | 17 (3) | 2 |
T. Kowalski | 1 | 1 |
Ł. Biela | 36 (1) | 0 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Hamdaoui | 0 | 3 |
A. Kokoszka | 20 | 2 |
D. Wierzbicki | 0 | 1 |
F. Starosta | 32 (6) | 4 |
J. Janaszkiewicz | 0 | 0 |
J. Janczura | 2 | 4 |
Ł. Natkański | 3 (1) | 2 |
BRUKPOL-2 | vs. | AUTSAJDERZY |
---|---|---|
54 | (24:22) | 43 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
K. Szmit | 5 | 3 |
M. Gonerko | 11 | 1 |
P. Jałosiński | 8 (2) | 0 |
R. Wierzbicki | 6 | 1 |
S. Szymański | 15 | 1 |
S. Wieczorek | 10 | 1 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
B. Bakon | 4 | 1 |
D. Żołnowski | 9 (1) | 2 |
G. Gniazdowski | 3 | 4 |
M. Różański | 6 | 1 |
R. Osiński | 3 | 3 |
R. Wilk | 6 | 0 |
S. Buckowski | 12 (2) | 2 |
DOLNA ODRA | vs. | ALO |
---|---|---|
58 | (25:29) | 51 |
(półfinał 1-4) stan rywalizacji 3-0 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
K. Kwiatkowski | 2 | 1 |
M. Grzesik | 3 (1) | 1 |
M. Kowalski | 29 (2) | 4 |
M. Zakrzewski | 9 (1) | 3 |
P. Pielechowski | 5 (1) | 2 |
P. Ziemba | 10 | 3 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Klata | 8 (2) | 2 |
B. Jach | 0 | 0 |
K. Grobicki | 0 | 0 |
K. Wawrowicz | 6 | 2 |
M. Dudkiewicz | 17 (2) | 1 |
N. Mróz | 7 (1) | 2 |
R. Wrześniewski | 13 | 5 |
BRUKPOL-2 | vs. | CECH |
---|---|---|
34 | (12:20) | 48 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Durczak | 9 (1) | 2 |
K. Szmit | 3 | 4 |
M. Gonerko | 6 | 4 |
S. Szymański | 10 | 2 |
T. Paczkowski | 6 (1) | 2 |
W. Kowalski | 0 | 0 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
B. Mężynski | 4 | 3 |
B. Owczarek | 10 (1) | 3 |
K. Jastrowicz | 20 | 1 |
K. Motyka | 0 | 0 |
T. Matoszko | 8 | 4 |
W. Czyleko | 6 (1) | 1 |
AUTOMAX | vs. | BUD-MAT |
---|---|---|
73 | (42:44) | 75 |
(półfinał 1-4) stan rywalizacji 3-1 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Ziemba | 2 | 0 |
C. Stankiewicz | 1 | 1 |
D. Dudek | 0 | 3 |
K. Nowak | 9 (3) | 4 |
M. Nowaczyk | 12 (2) | 5 |
R. Filip | 0 | 0 |
T. Kowalski | 0 | 4 |
Ł. Biela | 49 (7) | 1 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Hamdaoui | 4 | 3 |
F. Starosta | 55 (5) | 3 |
J. Janczura | 2 | 1 |
M. Jermołowicz | 8 (2) | 1 |
Ł. Natkański | 6 | 5 |
AUTOMAX | vs. | BUD-MAT |
---|---|---|
76 | (43:35) | 63 |
(półfinał 1-4) stan rywalizacji 3-1 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Ziemba | 0 | 0 |
C. Stankiewicz | 0 | 1 |
D. Dudek | 7 (1) | 3 |
K. Nowak | 5 (1) | 1 |
M. Boratyński | 27 (1) | 2 |
M. Nowaczyk | 8 (2) | 1 |
R. Filip | 0 | 1 |
T. Kowalski | 0 | 1 |
T. Stelmach | 0 | 1 |
Ł. Biela | 29 (2) | 0 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Hamdaoui | 7 (1) | 5 |
D. Wierzbicki | 3 (1) | 1 |
J. Janczura | 10 | 1 |
M. Długokęcki | 5 | 2 |
M. Jermołowicz | 21 (5) | 2 |
T. Grąbczewski | 0 | 0 |
Ł. Natkański | 17 (5) | 2 |
CECH | vs. | AUTSAJDERZY |
---|---|---|
75 | (36:6) | 33 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
B. Mężynski | 0 | 0 |
B. Owczarek | 13 | 0 |
K. Jastrowicz | 24 | 2 |
K. Tamborowski | 6 | 0 |
M. Kozakiewicz | 4 | 2 |
P. Baszak | 4 | 0 |
T. Matoszko | 10 | 1 |
W. Czyleko | 14 | 3 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
B. Bakon | 2 | 1 |
D. Żołnowski | 7 (1) | 2 |
G. Gniazdowski | 1 | 2 |
M. Różański | 7 | 3 |
R. Osiński | 4 | 4 |
R. Wilk | 1 | 0 |
S. Buckowski | 11 (1) | 4 |
CECH | vs. | AUTSAJDERZY |
---|---|---|
103 | (48:18) | 44 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
B. Mężynski | 3 | 0 |
B. Owczarek | 32 (2) | 2 |
K. Jastrowicz | 28 | 1 |
M. Kozakiewicz | 4 | 3 |
P. Baszak | 0 | 1 |
T. Matoszko | 14 | 1 |
W. Czyleko | 22 (1) | 1 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
B. Bakon | 5 (1) | 0 |
D. Żołnowski | 7 | 1 |
G. Gniazdowski | 0 | 1 |
M. Różański | 13 | 1 |
R. Wilk | 2 | 0 |
S. Buckowski | 17 (1) | 4 |
BUD-MAT | vs. | ALO |
---|---|---|
95 | (38:24) | 61 |
(3 miejsce) stan rywalizacji 1-0 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Hamdaoui | 10 | 0 |
A. Kokoszka | 34 | 2 |
D. Wierzbicki | 16 | 0 |
J. Blejsz | 9 | 2 |
J. Janczura | 14 | 1 |
M. Jermołowicz | 5 (1) | 1 |
Ł. Natkański | 7 (1) | 0 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Chańko | 6 | 1 |
A. Klata | 4 | 2 |
K. Wawrowicz | 14 | 0 |
M. Dudkiewicz | 35 (2) | 4 |
M. Sawaryn | 2 | 2 |
AUTOMAX | vs. | DOLNA ODRA |
---|---|---|
74 | (32:32) | 61 |
(finał) stan rywalizacji 1-0 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
A. Ziemba | 5 (1) | 2 |
C. Stankiewicz | 4 | 2 |
D. Dudek | 8 | 3 |
K. Nowak | 4 | 0 |
R. Filip | 5 | 0 |
T. Kowalski | 4 | 3 |
T. Stelmach | 0 | 1 |
Ł. Biela | 44 (7) | 0 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
K. Kwiatkowski | 2 | 0 |
M. Grzegorek | 6 (2) | 0 |
M. Grzesik | 9 (3) | 1 |
M. Kowalski | 25 (4) | 2 |
M. Zakrzewski | 2 | 2 |
P. Ziemba | 16 | 1 |
CECH | vs. | BRUKPOL-2 |
---|---|---|
47 | (21:30) | 43 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
B. Mężynski | 4 | 1 |
B. Owczarek | 5 | 4 |
M. Kozakiewicz | 0 | 0 |
P. Baszak | 10 | 2 |
T. Matoszko | 10 | 4 |
W. Czyleko | 18 | 5 |
Zawodnik | Pkt | Faule |
---|---|---|
K. Szmit | 14 | 5 |
S. Szymański | 16 | 1 |
S. Wieczorek | 5 | 1 |
T. Paczkowski | 8 | 3 |
W. Kowalski | 0 | 1 |