Aktualności

8 seria (z dn. 16.11.2017)
8 seria (z dn. 16.11.2017)
7 seria (z dn. 02.11.2017)
6 seria (z dn. 26.10.2017)
5 seria (z dn. 19.10.2017)
4 seria (z dn. 12.10.2017)
Odwołane mecze 3 serii (z dn. 05.10.2017)
2 seria (z dn. 28.09.2017)
1 seria XXIV edycji (z dn. 21.09.2017)
Rusza XXIV edycja GALKO (z dn. 06.09.2017)
XXIV edycja GALKO (z dn. 28.06.2017)
W meczch 8 serii najlepszymi zawodnikami wybrano: CECH - BRUKPOL-2: Filip RACIŃSKI; SKSM - AUTSAJDERZY: Maciej BORATYŃSKI; SHE BIŻUTERIA - ALO: Marcin NOWACZYK. 23 listopada 9 seria spotkań grają g.19.00 DOLNA ODRA - BRUKPOL-2; g.20.00 BUD-MAT - AUTSAJDERZY; g.21.00 CECH - ALO.

W meczach 7 seri najlepszymi zawodnikami wybrano: SHE BIŻUTERIA - BRUKPOL-2: Marcin NOWACZYK; DOLNA ODRA - BUD-MAT: Marcin KOWALSKI; ALO - AUTSAJDERZY: Maciej BORATYŃSKI. 9 listopada spotkań nie ma (sala zajęta). 8 seria odbędzie się 16 listopada grają: g.19.00 CECH - BRUKPOL-2; g.20.00 SKSM - AUTSAJDERZY; g.21.00 SHE BIŻUTERIA - ALO.

W meczach 6 serii najlepszymi zawodnikami wybrano: AUTSAJDERZY - BRUKPOL-2: Maciej BORATYŃSKI; DOLNA ODRA - CECH: Przemysław ZIEMBA; SKSK - BUD-MAT: Filip STAROSTA. Za tydzień 2 listopada grają: g.19.00 SHE BIŻUTERIA - BRUKPOL-2; g.20.00 DOLNA ODRA - BUD-MAT; g.21.00 ALO - AUTSAJDERZY.

W meczach 5 serii najlepszymi zawodnikami wybrano: DOLNA ODRA - SKSM: Przemysław ZIEMBA; SHE BIŻUTERIA - CECH: Wojciech CZYLEKO; ALO - BUD-MAT: Filip STSROSTA. w 6 serii 26 października grają: g.19.00 AUTSAJDERZY - BRUKPOL-2; g.20.00 DOLNA ODRA - CECH; g.21.00 SKSM - BUD-MAT

W meczach 4 serii spotkań najlepszymi zawodnikami wybrano: AUTSAJDERZY - CECH: Filip RACIŃSKI; ALO - SKSM: Miłosz DUDKIEWICZ; BRUKPOL-2 - BUD-MAT: Filip STAROSTA. Za tydzień 19.10 grają: g.19.00 DOLNA ODRA - SKSM, g.20.00 SHE BIŻUTERIA - CECH, g.21.00 ALO - BUD-MAT. Mecze 3 serii zostały przełożone na 21 grudnia 2017.
Mecze 3 serii odwołane. Termin rozegrania zostanie ustalony w najbliższym czasie. Za tydzień 12 października w 4 serii grają: g.19.00: AUTSAJDERZY - CECH; g.20.00: ALO - SKSM; g.21.00: BRUKPOL-2 - BUD-MAT.
W meczach 2 serii najlepszymi zawodnikami spotkań wybrano: CECH - SKSM: Marcin MUSIAŁ; DOLNA ODRA - ALO: Jakub STANKIEWICZ ; AUTSAJDERZY - SHE BIŻUTERIA: Salim HAMDAOUI.5 października grają: g.19.00 DOLNA ODRA - SHE BIŻUTERIA, g.20.00: BUD-MAT - CECH, g.21.00:BRUKPOL-2 - SKSM
Najlepszymi zawodnikami wybrano: DOLNA ODRA - AUTSAJDERZY: Maciej BORATYŃSKI; BRUKPOL-2 - ALO: Wojciech STASZAK; BUD-MAT - SHE BIŻUTERIA: Salim HAMDAOUI, Za tydzień 28 września grają: g.19.00 CECH - SKSM; g,20.00 DOLNA ODRA - ALO; g.21.00 AUTSAJDERZY - SHE BIŻUTERIA.
Do rozgrywek XXIV edycji GALKO zgłosiło się osiem drużyn: ALO, AUTSAJDERZY, BRUKPOL-2, BUD-MAT, CECH, DOLNA ODRA, SHE BIŻUTERIA, SKSM. 5 września ustalono regulamin, system rozgrywek, rozlosowano I rundę. 18 września o g.17.00 w Pubie EDAR zebranie przedstawicieli drużyn. Zatwierdzony zostanie terminarz oraz przyjęte zgłoszenia imienne drużyn. Pierwsze mecze 21 września. 19.00: DOLNA ODRA - AUTSAJDERZY, 20.00: BRUKPOL-2 - ALO 21.00: BUD-MAT - SHE BIŻUTERIA

 Zebranie organizacyjne przed XXIV edycja GALKO odbędzie się 4 września 2017 o g. 17.00 w Pubie EDAR

Do tego czasu przyjmuję zgłoszenia do rozgrywek

Na zebraniu ustalimy system rozgrywek, regulamin i rozlosujemy terminarz.

18 września zebranie zatwierdzające terminarz.

Planowany początek rozgrywek XXIV edycji GALKO 21 wrzesień 

Uczestnikom i sympatykom GALKO życzę miłych WAKACJI

Jerzy Miler

organizator GALKO

Wyniki

Wyniki z 8 tygodnia (z dn. 16.11.2017)
Wyniki z 1 tygodnia (z dn. 21.09.2017)
Wyniki z 2 tygodnia (z dn. 28.09.2017)
Wyniki z 4 tygodnia (z dn. 12.10.2017)
Wyniki z 5 tygodnia (z dn. 19.10.2017)
Wyniki z 6 tygodnia (z dn. 26.10.2017)
Wyniki z 7 tygodnia (z dn. 02.11.2017)
Wyniki z 8 tygodnia (z dn. 16.11.2017)
DOLNA ODRA vs. AUTSAJDERZY
90 (40:19) 48
Zawodnik Pkt Faule
B. Ziemiański 3 (1) 1
J. Tołłoczko 2 1
M. Grzesik 7 (2) 2
M. Kowalski 18 (2) 2
M. Zakrzewski 22 1
P. Pielechowski 10 (2) 4
P. Ziemba 14 (2) 0
W. Tołłoczko 14 1
Zawodnik Pkt Faule
D. Żołnowski 3 1
M. Boratyński 37 (4) 0
M. Żołnowski 4 1
R. Wilk 4 1
T. Miler 0 1
BRUKPOL-2 vs. ALO
38 (19:22) 35
Zawodnik Pkt Faule
A. Chmiel 11 (1) 3
A. Durczak 6 2
A. Skrzyniarz 0 0
M. Różański 4 (1) 1
T. Duda 2 0
W. Staszak 11 0
Ł. Fuks 4 (1) 2
Zawodnik Pkt Faule
I. Sochaj 0 1
J. Stankiewicz 12 5
K. Mihoub 0 2
K. Wawrowicz 10 1
M. Dudkiewicz 8 (1) 5
M. Sikora 0 0
P. Baszak 0 0
W. Cieszyński 5 (1) 1
BUD-MAT vs. SHE BIŻUTERIA
44 (20:34) 61
Zawodnik Pkt Faule
D. Roszkowski 0 0
F. Starosta 23 (1) 5
G. Miler 0 0
J. Janczura 2 2
M. Długokęcki 0 2
M. Jermołowicz 11 4
M. Minkwitz 2 1
T. Grąbczewski 0 0
Ł. Natkański 6 2
Zawodnik Pkt Faule
A. Ziemba 2 0
C. Stankiewicz 2 2
D. Dudek 13 (1) 2
K. Nowak 0 0
M. Nowaczyk 21 (3) 3
S. Hamdaoui 21 (2) 4
T. Kowalski 2 5
T. Stelmach 0 1
T. Witkoś 0 1
CECH vs. SKSM
50 (23:25) 62
Zawodnik Pkt Faule
A. Warachowski 0 0
F. Raciński 22 4
K. Motyka 4 1
M. Antochów 2 3
M. Kozakiewicz 0 0
R. Wrześniewski 6 4
T. Matoszko 10 4
Ł. Lewandowski 6 1
Zawodnik Pkt Faule
A. Klata 20 (4) 1
C. Łączyński 0 0
G. Stachewicz 0 3
J. Skocelas 4 (1) 2
J. Szyłko 0 3
J. Wiśniewski 4 0
M. Musiał 27 2
P. Kiwior 7 1
DOLNA ODRA vs. ALO
61 (28:22) 46
Zawodnik Pkt Faule
J. Raciborski 0 0
J. Tołłoczko 2 2
M. Grzesik 2 1
M. Wrzosek 6 0
M. Zakrzewski 25 2
P. Pielechowski 2 1
P. Ziemba 15 (1) 1
W. Tołłoczko 9 1
Zawodnik Pkt Faule
I. Sochaj 2 0
J. Stankiewicz 21 2
K. Mihoub 4 0
K. Wawrowicz 2 3
M. Dudkiewicz 10 3
M. Sikora 2 0
W. Cieszyński 5 (1) 2
AUTSAJDERZY vs. SHE BIŻUTERIA
33 (16:52) 111
Zawodnik Pkt Faule
D. Żołnowski 4 0
M. Boratyński 11 1
M. Żołnowski 9 1
R. Wilk 9 (1) 0
T. Miler 0 2
Zawodnik Pkt Faule
A. Ziemba 22 (4) 1
C. Stankiewicz 5 (1) 1
D. Dudek 18 1
K. Nowak 8 1
M. Nowaczyk 15 (3) 0
S. Hamdaoui 33 0
T. Kowalski 4 1
T. Stelmach 0 1
T. Witkoś 6 0
AUTSAJDERZY vs. CECH
40 (17:33) 73
Zawodnik Pkt Faule
D. Żołnowski 4 0
M. Boratyński 25 1
M. Stawicki 7 (1) 0
M. Żołnowski 2 0
R. Wilk 2 0
T. Miler 0 3
Zawodnik Pkt Faule
A. Warachowski 2 0
B. Mężynski 4 0
F. Raciński 24 (1) 1
K. Motyka 6 1
M. Grzegorek 6 2
M. Kozakiewicz 2 1
R. Wrześniewski 9 0
T. Matoszko 6 3
Ł. Lewandowski 14 (2) 1
ALO vs. SKSM
67 (25:36) 59
Zawodnik Pkt Faule
I. Sochaj 2 1
J. Stankiewicz 15 2
K. Wawrowicz 14 1
M. Dudkiewicz 26 (2) 3
W. Cieszyński 10 (1) 4
Zawodnik Pkt Faule
A. Klata 9 (1) 2
C. Łączyński 0 0
D. Graczyk 12 5
G. Stachewicz 0 0
J. Skocelas 13 (3) 1
J. Wiśniewski 7 3
M. Musiał 18 (1) 4
BRUKPOL-2 vs. BUD-MAT
54 (21:46) 89
Zawodnik Pkt Faule
A. Chmiel 17 (1) 2
A. Skrzyniarz 6 1
K. Podfigurny 0 0
K. Szmit 4 1
M. Różański 2 2
T. Duda 2 0
W. Staszak 17 0
Ł. Fuks 6 (2) 0
Zawodnik Pkt Faule
F. Starosta 38 (6) 0
G. Miler 2 1
J. Janczura 6 0
M. Długokęcki 0 2
M. Jermołowicz 24 (4) 0
M. Minkwitz 10 2
Ł. Natkański 9 (3) 1
DOLNA ODRA vs. SKSM
98 (50:25) 66
Zawodnik Pkt Faule
B. Ziemiański 0 0
J. Tołłoczko 4 3
K. Kwiatkowski 8 1
M. Kowalski 19 (1) 0
M. Wrzosek 6 4
M. Zakrzewski 23 (1) 3
P. Pielechowski 6 (2) 1
P. Ziemba 32 (2) 3
Zawodnik Pkt Faule
A. Klata 18 (4) 1
G. Stachewicz 0 0
J. Skocelas 17 (5) 1
J. Wiśniewski 0 2
K. Grobicki 0 1
M. Musiał 23 (2) 3
P. Kiwior 8 2
SHE BIŻUTERIA vs. CECH
67 (29:34) 69
Zawodnik Pkt Faule
A. Ziemba 0 1
C. Stankiewicz 9 (1) 0
G. Sowiński 5 1
K. Nowak 9 2
M. Nowaczyk 42 (4) 3
T. Kowalski 2 4
T. Stelmach 0 1
T. Witkoś 0 0
Zawodnik Pkt Faule
A. Warachowski 0 0
B. Mężynski 9 (1) 2
F. Raciński 14 4
K. Motyka 0 0
M. Antochów 0 2
M. Grzegorek 0 3
R. Wrześniewski 3 2
T. Matoszko 6 3
W. Czyleko 23 (1) 5
Ł. Lewandowski 14 (2) 1
ALO vs. BUD-MAT
60 (29:41) 77
Zawodnik Pkt Faule
I. Sochaj 4 0
J. Stankiewicz 19 1
K. Mihoub 2 2
K. Wawrowicz 8 1
M. Dudkiewicz 21 (2) 0
W. Cieszyński 6 2
Zawodnik Pkt Faule
D. Roszkowski 0 0
F. Starosta 28 (5) 0
J. Janczura 6 0
M. Długokęcki 2 2
M. Jermołowicz 18 (4) 1
M. Minkwitz 8 (1) 0
T. Grąbczewski 0 2
Ł. Natkański 15 (3) 0
AUTSAJDERZY vs. BRUKPOL-2
59 (25:27) 54
Zawodnik Pkt Faule
D. Żołnowski 0 1
M. Boratyński 49 1
M. Stawicki 10 4
M. Żołnowski 0 4
P. Gąciarz 0 4
R. Wilk 0 1
T. Miler 0 4
Zawodnik Pkt Faule
A. Chmiel 25 (1) 3
A. Skrzyniarz 8 1
K. Szmit 8 2
M. Różański 0 2
T. Duda 0 1
W. Staszak 9 5
Ł. Fuks 4 5
DOLNA ODRA vs. CECH
62 (33:16) 51
Zawodnik Pkt Faule
B. Ziemiański 0 0
J. Raciborski 0 0
J. Tołłoczko 0 1
K. Kwiatkowski 2 0
M. Grzesik 0 1
M. Kowalski 15 1
M. Wrzosek 0 3
M. Zakrzewski 8 4
P. Pielechowski 8 (2) 2
P. Ziemba 29 3
Zawodnik Pkt Faule
A. Warachowski 0 0
F. Raciński 16 2
K. Motyka 2 3
M. Antochów 8 4
M. Grzegorek 2 1
M. Kozakiewicz 2 1
R. Wrześniewski 4 2
T. Matoszko 5 (1) 4
Ł. Lewandowski 12 (2) 0
SKSM vs. BUD-MAT
41 (16:35) 75
Zawodnik Pkt Faule
A. Klata 24 (4) 3
C. Łączyński 0 0
D. Graczyk 7 5
G. Stachewicz 0 1
J. Skocelas 4 0
J. Wiśniewski 4 1
K. Grobicki 0 0
M. Musiał 2 3
P. Kiwior 0 5
Zawodnik Pkt Faule
F. Starosta 33 (4) 1
J. Janczura 6 2
M. Długokęcki 0 0
M. Jermołowicz 20 (1) 2
M. Minkwitz 8 0
T. Grąbczewski 2 1
Ł. Natkański 6 1
SHE BIŻUTERIA vs. BRUKPOL-2
84 (38:32) 50
Zawodnik Pkt Faule
A. Ziemba 4 2
C. Stankiewicz 4 0
D. Dudek 15 4
G. Sowiński 11 (3) 0
K. Nowak 8 2
M. Nowaczyk 31 (3) 0
R. Filip 3 3
T. Kowalski 8 0
Zawodnik Pkt Faule
A. Chmiel 17 (2) 0
A. Durczak 9 (1) 2
A. Skrzyniarz 2 4
K. Podfigurny 0 0
K. Szmit 13 1
M. Różański 0 0
W. Staszak 6 3
Ł. Fuks 3 (1) 3
DOLNA ODRA vs. BUD-MAT
64 (32:34) 68
Zawodnik Pkt Faule
J. Raciborski 0 0
J. Tołłoczko 0 1
K. Kwiatkowski 1 0
M. Grzesik 0 3
M. Kowalski 40 (8) 0
M. Wrzosek 0 5
M. Zakrzewski 2 3
P. Pielechowski 3 (1) 4
P. Ziemba 12 4
W. Tołłoczko 6 5
Zawodnik Pkt Faule
A. Skoczek 0 0
B. Fabiniak 2 3
D. Roszkowski 0 0
F. Starosta 30 (3) 1
J. Blejsz 0 2
J. Janczura 2 0
M. Długokęcki 5 4
M. Jermołowicz 12 (2) 0
M. Minkwitz 2 1
T. Grąbczewski 0 0
Ł. Natkański 15 (3) 0
ALO vs. AUTSAJDERZY
69 (37:20) 55
Zawodnik Pkt Faule
I. Sochaj 0 0
J. Stankiewicz 23 2
K. Mihoub 4 2
K. Wawrowicz 18 2
M. Dudkiewicz 20 (3) 3
W. Cieszyński 4 3
Zawodnik Pkt Faule
D. Żołnowski 8 (2) 1
M. Boratyński 34 (1) 1
M. Stawicki 7 (1) 0
M. Żołnowski 2 0
R. Wilk 2 1
T. Miler 2 4
CECH vs. BRUKPOL-2
72 (32:20) 39
Zawodnik Pkt Faule
A. Warachowski 2 1
B. Mężynski 2 2
F. Raciński 35 1
K. Motyka 0 0
M. Antochów 2 3
R. Wrześniewski 2 1
T. Matoszko 4 3
W. Czyleko 9 3
Ł. Lewandowski 16 (2) 0
Zawodnik Pkt Faule
A. Chmiel 5 1
A. Skrzyniarz 7 1
K. Podfigurny 0 0
K. Szmit 8 0
M. Różański 7 (1) 2
T. Duda 0 1
W. Staszak 6 1
Ł. Fuks 6 (2) 4
SKSM vs. AUTSAJDERZY
60 (41:27) 58
Zawodnik Pkt Faule
A. Klata 30 (6) 5
C. Łączyński 0 1
D. Pękala 3 (1) 1
G. Stachewicz 2 1
J. Skocelas 14 (4) 0
J. Wiśniewski 5 2
P. Kiwior 6 0
Zawodnik Pkt Faule
D. Żołnowski 4 2
M. Boratyński 49 (2) 1
M. Stawicki 3 2
M. Żołnowski 2 1
P. Gąciarz 0 0
R. Wilk 0 3
SHE BIŻUTERIA vs. ALO
90 (45:29) 52
Zawodnik Pkt Faule
A. Ziemba 8 (2) 0
C. Stankiewicz 5 (1) 1
D. Dudek 7 3
D. Pląska 2 0
K. Nowak 16 0
M. Nowaczyk 21 (3) 1
S. Hamdaoui 21 (2) 1
T. Kowalski 4 1
T. Stelmach 2 1
T. Witkoś 4 0
Zawodnik Pkt Faule
I. Sochaj 4 1
J. Stankiewicz 10 0
K. Mihoub 8 2
M. Dudkiewicz 21 (3) 1
W. Cieszyński 9 0