Aktualności

1 seria XXIV edycji (z dn. 21.09.2017)
1 seria XXIV edycji (z dn. 21.09.2017)
Rusza XXIV edycja GALKO (z dn. 06.09.2017)
XXIV edycja GALKO (z dn. 28.06.2017)
Walne GLA (z dn. 12.06.2017)
Zakończenie XXIII edycji (z dn. 16.05.2017)
27 seria (z dn. 27.04.2017)
26 seria (z dn. 20.04.2017)
25 seria (z dn. 13.04.2017)
24 seria (z dn. 07.04.2017)
23 seria (z dn. 30.03.2017)
Najlepszymi zawodnikami wybrano: DOLNA ODRA - AUTSAJDERZY: Maciej BORATYŃSKI; BRUKPOL-2 - ALO: Wojciech STASZAK; BUD-MAT - SHE BIŻUTERIA: Salim HAMDAOUI, Za tydzień 28 września grają: g.19.00 CECH - SKSM; g,20.00 DOLNA ODRA - ALO; g.21.00 AUTSAJDERZY - SHE BIŻUTERIA.
Do rozgrywek XXIV edycji GALKO zgłosiło się osiem drużyn: ALO, AUTSAJDERZY, BRUKPOL-2, BUD-MAT, CECH, DOLNA ODRA, SHE BIŻUTERIA, SKSM. 5 września ustalono regulamin, system rozgrywek, rozlosowano I rundę. 18 września o g.17.00 w Pubie EDAR zebranie przedstawicieli drużyn. Zatwierdzony zostanie terminarz oraz przyjęte zgłoszenia imienne drużyn. Pierwsze mecze 21 września. 19.00: DOLNA ODRA - AUTSAJDERZY, 20.00: BRUKPOL-2 - ALO 21.00: BUD-MAT - SHE BIŻUTERIA

 Zebranie organizacyjne przed XXIV edycja GALKO odbędzie się 4 września 2017 o g. 17.00 w Pubie EDAR

Do tego czasu przyjmuję zgłoszenia do rozgrywek

Na zebraniu ustalimy system rozgrywek, regulamin i rozlosujemy terminarz.

18 września zebranie zatwierdzające terminarz.

Planowany początek rozgrywek XXIV edycji GALKO 21 wrzesień 

Uczestnikom i sympatykom GALKO życzę miłych WAKACJI

Jerzy Miler

organizator GALKO

 Zarząd stowarzyszenia GLA zwołuje walne sprawozdawcze zebranie członków stowarzyszenia.

Termin: 26 czerwiec 2017 (poniedziałek) g.16.45 I termin; g.17.00 II termin.

Miejsce: Sala konferencyjna Starostwa ul. Sprzymierzonych 4.

 Zakończenie XXIII edycji GALKO odbędzie się 19 maja 2017 o g. 18.00

w ośrodku Pod Muszlami w Wirowie.

Wyjazd autokaru dla uczestników g.17.30 spod Biedronki koło stadionu Energetyka.

W meczach 27 serii najlepszymi zawodnikami wybrano: SHE BIŻUTERIA - DOLNA ODRA: Marcin NOWACZYK; CECH - ALO: Łukasz LEWANDOWSKI; BRUKPOL-2 - AUTSAJDERZY: Maciej BORATYŃSKI. Zakończenie XXIII edycji GALKO 19 maja g.18.00 Ośrodek Pod Muszlami Wirów.

W meczach 26 serii najlepszymi zawodnikami wybrano: CECH - AUTSAJDERZY: Łukasz LEWANDOWSKI; ALO - BRUKPOL-2: Jakub STANKIEWICZ; BUD-MAT - SKSM: Bartosz FABINIAK. 27 kwietnia ostatnia seria XXIII edycji grają: g.19.00 DOLNA ODRA - SHE BIŻUTERIA; g.20.00 ALO - CECH; g.21.00 BRUKPOL-2 - AUTSAJDERZY.

Aktualne tabele 1-4 i 5-8 w zakładce GALKO/Tabela

W meczach 25 serii najlepszymi zawodnikami wybrano: SHE BIŻUTERIA - SKSM: Salim HAMDAOUI; AUTSAJDERZY - ALO: Maciej BORATYŃSKI; DOLNA ODRA - BUD-MAT: Marcin KOWALSKI.

20 kwietnia grają: g.19.00: CECH - AUTSAJDERZY; g.20.00: ALO - BRUKPOL-2: g.21.00: BUD-MAT - SKSM.

Wszystkim uczestnikom i sympatykom GALKO składam najserdeczniejsze życzenia zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych

Jurek Miler

 W 24 serii najlepszymi zawodnikami spotkań wybrano: SKSM - DOLNA ODRA: Andrzej KLATA; CECH - BRUKPOL-2: Filip RACIŃSKI; SHE BIŻUTERIA - BUD-MAT: Salim HAMDAOUI.

W 25 serii 13 kwietnia grają: g.19.00 SHE BIŻUTERIA - SKSM; g.20.00 AUTSAJDERZY - ALO; g.21.00 DOLNA ODRA - BUD-MAT.

W meczach 23 serii najlepszymi zawodnikami wybrano: SHE BIŻUTERIA - DOLNA ODRA: Marcin NOWACZYK; BRUKPOL-2 - AUTSAJDERZY: nie wybrano; CECH - ALO: Miłosz DUDKIEWICZ. Kolejne mecze 6 kwietnia: g.19.00 SKSM - DOLNA ODRA; g.20.00 CECH - BRUKPOL-2; g.21.00 SHE BIŻUTERIA - BUD-MAT.

Wyniki

Wyniki z 1 tygodnia (z dn. 21.09.2017)
Wyniki z 1 tygodnia (z dn. 21.09.2017)
DOLNA ODRA vs. AUTSAJDERZY
90 (40:19) 48
Zawodnik Pkt Faule
B. Ziemiański 3 (1) 1
J. Tołłoczko 2 1
M. Grzesik 7 (2) 2
M. Kowalski 18 (2) 2
M. Zakrzewski 22 1
P. Pielechowski 10 (2) 4
P. Ziemba 14 (2) 0
W. Tołłoczko 14 1
Zawodnik Pkt Faule
D. Żołnowski 3 1
M. Boratyński 37 (4) 0
M. Żołnowski 4 1
R. Wilk 4 1
T. Miler 0 1
BRUKPOL-2 vs. ALO
38 (19:22) 35
Zawodnik Pkt Faule
A. Chmiel 11 (1) 3
A. Durczak 6 2
A. Skrzyniarz 0 0
M. Różański 4 (1) 1
T. Duda 2 0
W. Staszak 11 0
Ł. Fuks 4 (1) 2
Zawodnik Pkt Faule
I. Sochaj 0 1
J. Stankiewicz 12 5
K. Mihoub 0 2
K. Wawrowicz 10 1
M. Dudkiewicz 8 (1) 5
M. Sikora 0 0
P. Baszak 0 0
W. Cieszyński 5 (1) 1
BUD-MAT vs. SHE BIŻUTERIA
44 (20:34) 61
Zawodnik Pkt Faule
D. Roszkowski 0 0
F. Starosta 23 (1) 5
G. Miler 0 0
J. Janczura 2 2
M. Długokęcki 0 2
M. Jermołowicz 11 4
M. Minkwitz 2 1
T. Grąbczewski 0 0
Ł. Natkański 6 2
Zawodnik Pkt Faule
A. Ziemba 2 0
C. Stankiewicz 2 2
D. Dudek 13 (1) 2
K. Nowak 0 0
M. Nowaczyk 21 (3) 3
S. Hamdaoui 21 (2) 4
T. Kowalski 2 5
T. Stelmach 0 1
T. Witkoś 0 1